گروه آموزشی آفتاب

یکی از معیارهای توسعه در جوامع، پیشرفت علوم و افزایش آگاهی در جامعه است. ریاضیات از دیرباز جایگاه ویژه‌ای در بین علوم داشته است ودر عصر کنونی که می‌توان آن را عصر داده نیز نامید گسترش و پیشرفت در این حوزه مسلما اثرات مثبتی برای افراد و جامعه‌ خواهد داشت. برای پیشرفت در حوزه‌ی ریاضیات، المپیاد ریاضی یکی از بسترهای فوق‌العاده برای دانش‌آموزانی است که می‌خواهند در ریاضیات به چیزی فراتر از درس‌های مدرسه برسند. اما در حال حاضر به واسطه‌ی عوامل مختلفی، اکثر کلاس‌ها و امکانات آموزشی در این حوزه در مرکز کشور متمرکز شده است. از این رو در سال  1393، گروه آموزشی آفتاب به منظور ایجاد دسترسی تمام دانش‌آموزان عزیز کشورمان به محتوای آموزشی با کیفیت در حوزه ی المپیاد ریاضی تشکیل گردید. ما رسیدن به این هدف را در گرو فعالیت در بستر آموزش‌ مجازی میبینیم و از این رو تمامی فعالیت‌های این گروه از بدو تاسیس در بستر آموزش مجازی بوده است.

گروه آموزشی آفتاب از سال 1393 محتواهای ویدیویی با کیفیتی را در حوزه‌ی المپیاد ریاضی در سطوح مختلف مرحله اول، دوم و سوم تولید نموده است. باشگاه دانش‌پژوهان جوان که متولی برگزاری المپیاد ریاضی است، از سال 1394 همواره در دوره تابستان از محتواهای آموزشی تولید شده توسط گروه آموزشی آفتاب برای آموزش برگزیدگان مرحله دوم المپیاد ریاضی بهره برده است که این مهر تاییدی بر کیفیت این محتواها است.

گروه آموزشی آفتاب در کنار تولید محتواهای آموزشی با کیفیت ویدیویی که برای آموزش آفلاین مناسب هستند، دوره‌های مجازی آنلاین آموزش المپیاد ریاضی نیز برگزار می‌کند. ما به واسطه‌ی در اختیار داشتن سخت افزارها و نرم‌افزارهای مناسب، کلاس‌های آنلاین باکیفیت در اختیار دانش‌آموزان، مدارس و موسسات آموزشی قرار می‌دهیم. همچنین به واسطه ی تولید محتوا با اکثر اساتید مطرح در حوزه‌ی المپیاد ریاضی، ما توانایی برگزاری کلاس آنلاین با اکثر این اساتید را برای شما داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر، برگزاری کلاس آنلاین یا مشاوره در حوزه‌ی المپیاد ریاضی یا ارائه پیشنهادات و انتقادات با ما در ارتباط باشید. 

اسکرول به بالا